پک های هشدار دهنده دالاهو

شرکت داهوا پک های جدید هشدار دهنده شرکت خودرارونمای و به بازار عرضه کرد:

امنیت در خانه ها امری ضروری محسوب م یشود چرا که ما معمولا همه ی سزمایه های خود را در خانه های خود نگهداری می کنیم و همیشه در پی برقزاری امنیت برای منازل خود هستیم و در این مورد تلاش بسیار ی انجام می دهیم اما بااین اوصاف بازهم گاهی اوقات منازل ما مورد دست برد یارقان واقع می شود واقعا راه حل چیست تا هم امنیت منازل حفظ شده و در وقت وزمان مانیز صرفه جویی گردد با ما همراه باشید...نصب دوربین مداربسته

 بسته هشدار جدید داهوا به این سوالات پاسخ داده است، مدل های DHI-ART-ARC5402A-GW-06-A35 و DHI-ART-ARC5402A-GW-10-A35-C35 که قادر به تامین حافظت و امنیتی مستحکم و قابل اعتماد برای تمام خانواده ها هستند به کمک شما آمده اند. در ادامه به برخی از خصوصیات آنها اشاره خواهیم کرد.

بسته هشدار (آلارم) بی سیم خانگی داهوا

نمایشگر  ۴٫۳ اینچی TFT

نمایشگر ۴٫۳ اینچی TFT داهوا با رزولوشن ۲۷۲*۴۸۰ طوری طراحی شده است که به راحتی بتوانید سامانه را نصب، پیکربندی و کنترل نمائید.

 

پنل کنترل هشدار تصویری ARC5402A-GW

پنل کنترل هشدار تصویری ARC5402A-GW که “مغز” سامانه هشدار داهوا می باشد، برخی از ویژگی های این پنل شامل، جمع آوری اطلاعات هشدارها، هشدار خروجی، ارتباط هشدار به یک عملیات مرتبط، گزارش هشدار PSTN و پیامک زدن هشدار، ارسال پیغام صوتی، نظارت دوربین IP، ضبط تصاویر و بازپخش آن می باشد.

 

خصوصیات پنل هشدار

به علاوه مواردی که ذکر شد، سامانه از ۳۲ Zone بی سیم، ۲ Zone سیمی، هشت عدد ریموت، چهار عدد آژیر داخلی بی سیم، یک عدد آژیر داخلی و یک عدد آژیر بیرونی سیمی و خروجی PGM، WiFi (IEEE 802.11)، PSTN، شبکه GSM، پروتکل TCP/IP و گیرنده RFID ( که شما را قادر می سازد بدون رمز عبور سامانه را فعال یا غیر فعال کنید.) پشتیبانی می کند و دارای باطری پشتیبان ۳٫۷V/1900mAh, Li-ion می باشد.

به طور کلی سامانه هشدار داهوا، بسیار کارآمد و پایدار و هم چنین کم مصرف می باشد، و هرگونه خطری را به شما گزارش می دهد و گزینه های بسیار مناسبی را برای برخورد با آن خطر به شما ارائه می دهد.

نصب دوربین مداربسته 

دوربین مداربسته

محل استفاده

  • فروشگاه ها

در فروشگاه ها اجناس بسیاری وجود دارد و افراد زیادی در رفت و آمد هستند، که به این معنی است که خطرات زیادی در این محیط وجود دارد. سامانه هشدار داهوا می تواند هشدار این خطرات را به گوشی هوشمند شما ارسال کند. هم چنین می توانید تصاویر مربوطه را از طریق نرم افزار DMSS مشاهده کنید.

  • ویلاها

اگر در ویلای شما موقعیت اضطراری پیش بیاید، افرادی که بیرون ویلا هستند، نمی توانند به موقع به کمک شما بیایند. به علاوه ویلاها معمولاً از فضای زیادی برخوردار هستند که با تعداد افراد ساکن آن متناسب نیست، در چنین شرایطی شما به حس گرهای بی سیم درب و پنجره، و حس گر PIR برای تشخیص مزاحمت و خطرات احتمالی از بیرون ویلا نیاز دارید.

آپارتمان ها

زمانی که هیچ کس در آپارتمان نیست، مانند مواقعی که کل خانواده به مسافرت رفته یا اگر در آخر هفته ها یک سارق وارد آپارتمان شما بشود، حس گرهای درب، بر اثر حرکت، فعال شده و یک پیغام به پنل مرکزی ارسال می کند و سامانه صاحب خانه را از طریق نرم افزار DMSS یا پیام کوتاه مطلع می سازد. هم چنین اگر سارق وارد محیط خانه شده و در میدان دید حس گرهای PIR قرار بگیرد، سامانه مجدد به صاحب خانه هشدار خواهد داد.

هم چنین سامانه هشدار سالمندان در صورت بروز حادثه این کمک بزرگ را به خانواده ها می کند که در صورت عدم حضور در منزل و بروز حادثه برای عزیزان خود به سرعت توسط دکمه اعلام خطر (Panic) با خبر می شوند.

 

سامانه هشدار جدید داهوا، طوری طراحی شده است که بتواند به هنگام وقوع رویدادهای غیر طبیعی در منزل، با ارسال هشدار برای صاحب خانه، امنیت خانه ها را تامین کرده و هم چنین امکان نظارت تصویری را فراهم کند تا افراد بتوانند تشخیص دهند که در لحظه چه اتفاقی در منزل شان رخ می دهد. فن آوری ارتباطی دوطرفه بی سیم Airfly، این امکان را فراهم می سازد که این سامانه به راحتی در هر محیطی نصب شود و در نتیجه امنیت خانه های بیشتری را می تواند تامین کند. با ماموریت “جامعه ایمن تر ، زندگی هوشمندتر” داهوا تمرکز خود را بر روی “خلاقیت، کیفیت و خدمات” حفظ کرده و به تمام مشتریان خود در سرتاسر جهان خدمت رسانی خواهد کرد.

مطالب مرتبط:دوربین مداربسته تهران

مطالب مرتبط:دوربین مداربسته اصفهان

 

مستر نصاب
مستر نصاب