سرویس کولر در ازادی

سرویس کولر در ازادی

 

مستر نصاب خدمات انواع کولر ابی و گازی در منطقه جنت اباد جنوبی هستیم. سرویسکاران مستر نصاب در منطقه ی ازادی  اماده خدمات رسانی به هم منطقه ای های عزیز در شمال شرق تهران بخصوص جنت اباد ازادی هستم.

ما توانایی این را داریم که در کمتر از 2 ساعت خدمت رسانی به شما داشته باشیم.

 

انواع خدمات  سرویس کولر در ازادی

1- تعمیرات تخصصی و رفع ایرادات انواع کولرگازی در منطقه ازادی

2- سرویس کولر گازی و شارژ گاز در ازادی

3- جمع آوری دستگاه و جابجایی کولر گاری مطابق سلیقه مشتریان محترم در منطقه ازادی

4- تعمیر برد انواع کولر گازی - مادربرد و کنترل کولر گازی 

5- فروش ریموت کنترل کلیه برندها

 

پمپ آب کولر کارش همونجور که از اسمش معلومه پمپاژ آب از کف محفظه کولر به سمت لوله های آب هست که از بالا روی پوشال کولر می ریزن .

پمپ آب کولر یک موتوره که در یک جهت مشخص و با سرعت مشخص می چرخه ، برق 220 ولت می خوره و بدون واسطه به کلید پمپ آب در منزل شما متصل میشه . پمپ آب کولر از دو جزء اصلی تشکیل شده . یکی موتور گردان هست و یکی دیگه پره 3 تایی که توسط یه میله به موتور وصل شده . پمپ آب کولر در انتهای محفظه کولر قرار میگیره و آبی که اونجا جمع شده رو توسط پره 3 تایی به حرکت در میاره و به خروجی پمپ می فرسته . شلنگ آب کولر ( منظور شلنگ داخلی که به پمپ وصله نه شلنگ باریکی که از شیر آب به کولر اومده ) به همین خروجی وصل میشه و به 3 انشعاب تقسیم میشه و آب رو روی پوشال ها می ریزه .

این آب برای مرطوب شدن پوشال و گرفتن حرارت محیط اطراف لازمه که باشه . این آب گرما رو میگیره و تبخیر میشه و این شکلی کولر هوای خنک شده رو داخل کانال می فرسته .

 

سرویس کولر در ازادی
سرویس کولر در ازادی

 

انواع کولر گازی پنجره ای ، ابی و انواع کولر گازی اسپیلت

 

سرویس و تعمیر انواع کولر ابسال

سرویس و تعمیر انواع کولر انرژی

سرویس و تعمیر انواع کولر سپرالکترونیک

سرویس و تعمیر کولر گازی سامسونگ
سرویس و تعمیر کولر گازی ال جی LG
سرویس و تعمیر کولر گازی هیتاچی
سرویس و تعمیر کولر گازی اجنرال
سرویس و تعمیر کولر گازی اکسون
سرویس و تعمیر کولر گازی متسوبیشی
سرویس و تعمیر کولر گازی گریGREE
سرویس و تعمیر کولر گازی سانیو
سرویس و تعمیر کولر گازی پاناسونیک
سرویس و تعمیر کولر گازی TRUST تراست
سرویس و تعمیر کولر گازی TCL
سرویس و تعمیر کولر گازی Behi
سرویس و تعمیر کولر گازی بوتان
سرویس و تعمیر کولر گازی سپهر الکتریک
سرویس و تعمیر کولر گازی پاسارگاد الکتریک
سرویس و تعمیر کولر گازی چیگو
و غیره ......

 

عوامل موثر بر قیمت سرویس کولر آبی در ازادی

هزینه متوسط سرویس کولر آبی در تهران 45000تومان است که با توجه به منطقه شهری و همچنین موقعیت کولر از 35000تومان تا 70000 تومان تغییرمی‌کند. عوامل دیگری هم بر روی قیمت‌دهی سرویسکاران تاثیرگذارند: 

سرویس کامل کولر

سرویس کامل کولر آبی شامل تعویض پوشال، شستشوی کفی، رگلاژ تسمه، روغن‌کاری یاتاقا‌ن‌ها، شستشوی پمپ آب و تست کلی می‌باشد. در این صورت دستمزد سرویس کولر در بالاترین حد خود قرارمی‌گیرد. لازم است بدانیم قیمت لوازم خریداری‌شده برای کار از جمله پوشال در دستمزد سرویس محاسبه‌نمی‌شود.

تعویض پوشال

گاهی در اواسط فصل گرما برای بالابردن کارایی کولر پوشالهای قدیمی را با نمونه‌های جدید عوض‌می‌کنند. با این کار هم از میزان گرد و غباری که کولر به داخل خانه منتقل‌می‌کند کاسته‌می‌شود و هم کولر خنک‌تر کارمی‌کند. معمولا پایین‌ترین دستمزد مربوط به تعویض پوشال به تنهایی می‌باشد.

 

 

نکاتی برای سرویس کولر در تابستان

بهار که از نیمه می گذرد، گرمای هوا بر لطافت نسیمش غالب می شود. این جاست که باید آرام آرام به فکر مقدمات ورود به فصل گرم سال شویم و خود را به خنکای مصنوعی وسایل سرمابخش بسپاریم. بسیاری از مردم برای رهایی از این گرمای طاقت فرسا به کولرهای آبی پناه می برند اما راه اندازی و سرویس کولر که چند ماهی است بلااستفاده بوده اند حکایتی دارد. فال روزانه

فال روزانه
سیستم کولر آبی از سه ورودی برق، آب و هوا تشکیل شده است و فقط یک خروجی هوای مرطوب و خنک دارد. کابل برق ورودی کولر، یک کابل چهار رشته ای است که هر یک از چهار رشته به ترتیب مربوط به نل، پمپ آب، دور کند و دور تند می باشد. آب ورودی به کولر معمولاً از طریق یک شلنگ 5 میلی متری تغذیه می شود که مستقیماً به یک شناور متصل می گردد. هوا نیز از طریق دریچه های کولر که توسط پوشال پوشانده شده اند وارد کولر می شود.
مستر نصاب
مستر نصاب
مستر نصاب